HAKKIMIZDA

2008 yılından bu yana deneyimli kadrosunun sektörel tecrübesini, müşteri memnuniyeti felsefesiyle birleştiren Geotek faaliyetlerini İzmir ve İstanbul ofislerinde sürdürmektedir. Kurulduğu yıl Mitsubishi Electric ile fabrika otomasyon sistemleri partnerlik anlaşması imzalamıştır.

Kuruluşundan bu yana 24 saat teknik servis ve destek verebilme kabiliyetinin olması, müşterilerle daha kalıcı ilişkiler kurabilmesini sağlamıştır. Bu anlayışla ve bu bilinçle büyüyerek, eğitimler verebilecek donanıma ve eğitmenlere sahip olmuştur.

Geotek, ihtiyaç ve beklentileri karşılayan, güvenli, güvenilir projeler gerçekleştirmeyi; servis ve bakım anlamında sürekli müşterilerinin yanında yer almayı prensip edinmiştir.

Konusunda lider Mitsubishi Electric'in temsilciliğini almış ve bu sayede müşterilerine kaliteli ürünleri ekonomik bir şekilde sunmanın yanı sıra birlikte iş geliştirmeye başlamıştır. Eğitim, işimizin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Gerek müşteride ve gerekse kendi eğitim salonumuzda PLC, Inverter, HMI, Scada, Servo eğitimleri vererek sertifikalandırdık. Lojistik kabiliyetimiz arttı.

Bunun için kritik stok seviyelerimizi belirledik. Depolama alanımızı büyüttük. Buna bağlı olarak araç sayımız arttı, müşteri taleplerine hızlı cevap verebilir ve teslimedebilir hale geldik.